top of page

POZNEJTE NÁS

Jsme tým, který se na Amazon specializuje několik let.

1.png

Podporujeme společnosti a fyzické osoby v oblasti eCommerce. Projekt Byznys na Amazonu vznikl roku 2016 a od té doby jsme pomohli stovkám prodejcům, dostat jejich produkty napříč platformami Amazonu.

Díky naší velmi dobré zkušenosti s Amazonem nabízíme služby od založení a nastavení prodejního účtu přes tvorbu produkt listingů, až po samotnou správu účtu za Vás. Veškeré poskytované služby naleznete v sekci služby. 

Proč zvolit nás? Získáte k sobě partnera, který na Amazonu prodává několik let, má odzkoušené postupy a zná veškerá pravidla na Amazonu. Díky tomu jsme schopni pomoci a nabídnou služby, které přesně potřebujete pro prodej a zviditelnění na Amazonu. 

Náše první setkání s Amazonem..
V roce 2015, kdy se z Amazonu stal v České republice velký boom, to nedalo i nám podnikavcům, abychom nevyzkoušeli zbohatnout na této platformě, kde se zdálo, že to jde tak lehce. 

Začali jsme sbírat základní informace a učit se. Jako produkt jsme zvolili produkt, se kterým jsme, co se prodeje týče, měli dlouholeté zkušenosti. Nehledali jsme tedy produkt podle nějakého návodu, jako se to dělá třeba dnes.
 
Trvalo několik dní, než jsme byli připraveni. Získat povolení k prodeji v dané kategorii byl pro nás tehdy velký oříšek, který jsme na potřetí zvládli a mohli jsme začít vytvářet naši první produktovou stránku. S odstupem se divíme, že produkt vůbec někdo na Amazonu našel, natož nakupoval. Naše produktová stránka byla vyplněna jen z 25%, ale zpět k příběhu.

Jakmile bylo vše připravené, přislo na řadu vytváření shipping plánu. Dříve to bylo snažší, měli jsme plán hotový docela rychle a došlo na zasílání produktů. Zde vznikl první zádrhel.

Díky naší naprosté neznalosti jsme produkty naskládali na paletu, upevnili a zaslali prvním dopravcem, kterého jsme našli. Vůbec jsme netušili, že je třeba udělat více.

Týden od předání palety se nám dopravce ozval, že Amazon nemůže přijmou naše produkty. Vůbec jsme v té době netušili proč. Po vyčerpávající komunikaci s Amazonem jsme zjistili, kde je chyba. Zásilka neodpovídala pokynům pro přijetí. Celou zásilku jsme si tedy nechali od dopravce přivést zpět.

Paleta se nám vrátila a naše nadšení z Amazonu bylo u stupeň nižší. Náklady rostly a my jsme věděli, že už si nemůžeme dovolit další chybu. Začali jsme trochu více studovat. Na Amazonu najít veškeré informace (aktuální informace) není zrovna nejlehčí úkol. Utratili jsme tisíce korun za kurzy, jen abychom už vše udělali správně.

Zhruba po týdnu jsme se odhodlali zkusit celý proces znovu. Tentokrát už to vyšlo a paletu bezproblémů přijali. Najednou byl problém úplně jinde. Prodejní rozhraní nám hlásilo problémy s listingem.. samozřejmě chyba byla v obrázcích. Nahráli jsme nové a mohli jsme konečně začít prodávat.

Celá paleta se vyprodala za necelý měsíc. Dnes víme, že se dá taková paleta vyprodat za necelý týden, když se udělá opravdu dobrý produktový listing a využije se reklamních kampaní na Amazonu nebo i mimo něj.

V tomto příběhu Vás nechceme nějak vystrašit nebo odradit od Amazonu, to vůbec ne. Chceme Vám ukázat naší první zkušenost, která se Vám dnes už stát nemusí. Přiblížit Vám, díky čemu vlastně vznikl náš projekt, a že nemáme vše jen načtené, ale máme opravdové zkušenosti, které sbíráme a vylepšujeme dodnes. 

Našim klientům nabízíme vždy odzkoušené postupy, které fungují různě na každou kategorii produktů.
 
Pokud Vás prodej na Amazonu zaujal, neváhejte nás kontaktovat nebo vyplňte náš dotazník a my se Vám ozveme s tím nejlepším řešením.

Oslovte zákazníky Amazonu ještě dnes.
bottom of page